琴帝 琴帝 ,梦九重 梦九重

发布日期:2021年11月28日
Blog

Oluklu Mukavva Tarihçesi

25 Ekim 2020

Oluklu mukavva içerisine konulan ürünün depolanma ve taşınma özelliklerini dikkate alarak ürünün yapısına göre en iyi korumayı sağlayan, ürünün temiz kalmasını sağlayan ve aynı zamanda tanıtımını yapan önemli bir malzemedir.

琴帝 琴帝 ,梦九重 梦九重

Oluklu Mukavvanın Dünyadaki Gelişimi

14 Ekim 2015

Oluklu mukavvanın dünyadaki gelişimi yıllara ayrılmış şekilde aşağıdaki gibidir;

Koli İle İlgili Teknik Bilgiler

19 Aralık 2015
Koli ve kutuların üretiminde dış yüzeylerinde Testliner, Kraftliner, Beyaz ve ModKraft kağıtlar, iç ondüle kısmında ise fluting ve saman kağıtlar kullanılır ve üç veya beş kat kağıttan üretilir. Kolilerin sağlamlığı ve taşıma kapasitesi buna göre değişiklik gösterir.
琴帝 琴帝 ,梦九重 梦九重

Oluklu Mukavva Koli ve Kutu Nedir?

05 Haziran 2015
Oluklu Mukavva Koli ve Kutu Nedir, Nasıl Üretilir, Nerelerde Kullanılır?

10 Adımda Çocuklu Ailelere Taşınma Önerileri - Kolici.com

12 Mayıs 2016

Çocukların kıyafetini değiştirmekten bile hoşlanmadığını düşünürseniz onlar için adres,okul ve arkadaş çevresi değiştirmenin daha zor bir olay olduğunu anlayabilirsiniz. Ev tüm çocuklar için bir sığınak ve ayni zamanda eğlence merkezi olduğundan çoğu aileler taşınmaları ile ilgili çocukları ile sorunlar yaşayabilirler. Her ne kadar ebeveynler taşınmanın gerekliliğini anlasalar da bu çocuklar için yetişkinlere olduğu kadar açık bir olay değildir. Bu yüzden yazımızdaki önerileri okumak ve uygulamak çocuklu aileler için taşınmayı daha kolay bir hale getirebilir.

Taşınırken Hangi Ambalaj Malzemeleri Kullanılmalıdır?

09 Haziran 2015

Taşınırken Hangi Ambalaj Malzemeleri Kullanılmalıdır? Aradığınız her türlü koli, kutu ve ambalaj malzemesini en uygun koli fiyatları ile online satın alabilirsiniz.

Kağıt Matbaa ve Etiket Fuarı 2016

26 Temmuz 2015

14-16 Nisan 2016 Tarihinde Çin Sangay kentinde düzenlenecek Kağıt Matbaa ve Etiket Fuarında Sino folding carton, katlanır karton donanımları,sarf malzemeleri ve teknoloji için bir profesyonel sergisidir.

Yeni Plastik Arşiv Kolisi

16 Mart 2016

41*34*29,5cm Plastik Klasör Kolisi en avantajlı fiyatlarla stoklarımızda...

Koli ve Kutuların Ölçümü Nasıl Yapılır?

24 Aralık 2015
Eşyalarınızı paketlemek için en uygun koli veya kutunun hangisi olduğunu bilemiyorsanız deneyerek bulmak yerine ölçüm yaparak zamandan tasarruf edebilirsiniz.